Icons (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Icon
lt: Piktograma

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
