Icons (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Label
my: အညွန်း

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
