Icons (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
