Icons (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Label
ru: Метка

en: Icon
ru: Иконка

en: Icons
ru: Иконки

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Plugin
ru: Плагин

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Allowed values function
ru: Разрешённые значения функции
