Icons (2.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Label
da: Etiket

en: Icon
da: Ikon

en: Icons
da: Ikoner

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Default value
da: Standardværdi

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Allowed values function
da: Funktion til tilladte værdier
