Icons (2.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Icons
ta: குறுபடங்கள்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
