Icons (2.0.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Delete
fr: Supprimer

en: Value
fr: Valeur

en: Label
fr: Libellé

en: Icon
fr: Icône

en: Icons
fr: Icônes

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Allowed values function
fr: Fonction des valeurs autorisées

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
