Icons (2.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
