Icons (2.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: None
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
