Icons (2.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: None
uk: Немає

en: Label
uk: Мітка

en: Icon
uk: Іконка

en: Icons
uk: Іконки

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Default value
uk: Базове значення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Allowed values function
uk: Дозволені значення функції

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
