Icons (2.0.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: None
ar: لا شيء

en: Label
ar: التسمية

en: Icon
ar: أيقونة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
