Icons (2.0.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
