Icons (2.1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: None
cs: Žádné

en: Label
cs: Popisek

en: Icon
cs: Ikona

en: Icons
cs: Ikony

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
