Icons (2.1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: None
fi: Ei mitään

en: Label
fi: Tunnus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Icons
fi: Ikonit

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Allowed values function
fi: Sallittujen arvojen funktio
