Icons (2.2.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: None
bs: Nijedan

en: Label
bs: Oznaka

en: Default value
bs: Defaultne postavke
