Icons (2.2.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: None
ca: Cap

en: Label
ca: Etiqueta

en: Icon
ca: Icona

en: Icons
ca: Icones

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Plugin
ca: Connector

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Allowed values function
ca: Funció de valors permesos

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
