Icons (2.2.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: None
id: Tiada

en: Icon
id: Ikon

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Allowed values function
id: Fungsi nilai yang diizinkan
