Icons (2.2.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Label
kk: Атауы
