Icons (2.2.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: None
sv: Ingen

en: Label
sv: Etikett

en: Icon
sv: Ikon

en: Icons
sv: Ikoner

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Allowed values function
sv: Funktion för tillåtna värden
