Icons (2.2.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: About
ug: ھەققىدە
