Icons (2.2.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: None
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие
