Icons (2.2.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: None
ja: なし

en: Label
ja: ラベル

en: Icon
ja: アイコン

en: Icons
ja: アイコン

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Allowed values function
ja: 利用可能な値の関数
