Icons (2.2.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: None
sl: Brez

en: Label
sl: Oznaka

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
