Icons (2.2.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: None
af: Geen
