Icons (2.2.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે
