Icons (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: Icon
fa: شمایل

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Plugin
fa: افزونه

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -
