Icons (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Delete
it: Elimina

en: Value
it: Valore

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Label
it: Etichetta

en: Icon
it: Icona

en: Icons
it: Icone

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Allowed values function
it: Funzione per valori consentiti
