Icons (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: - None -
nl: - Geen -

en: Icon
nl: Pictogram

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Allowed values function
nl: Toegestane waarden-functie

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
