Icons (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Plugin
ps: لګون

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
