Iconset (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Size
et: Suurus

en: Save
et: Salvesta

en: Icon
et: Ikoon

en: Menu
et: Menüü

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Configuration
et: Seadistus

en: Attributes
et: Omadused

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Link format settings
et: Lingi formaadi seaded
