Iconset (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Size
fi: Koko

en: Save
fi: Tallenna

en: Icon
fi: Ikoni

en: Menu
fi: Valikko

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: width
fi: leveys

en: height
fi: korkeus

en: Icon only
fi: Vain kuvake

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: Additional CSS classes
fi: CSS lisäluokat
