Iconset (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Size
fr: Taille

en: Save
fr: Enregistrer

en: Icon
fr: Icône

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Attributes
fr: Attributs

en: width
fr: largeur

en: height
fr: hauteur

en: Icon only
fr: Icône seulement

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Menu icon settings
fr: Paramètres Menu Icons

en: Alt text
fr: Texte alternatif

en: Additional CSS classes
fr: Classes CSS additionnelles

en: Iconset
fr: Pack d'icones

en: Link format settings
fr: Paramètres du format de lien

en: Enabled attributes
fr: Attributs activés

en: Select the attributes to allow the user to edit.
fr: Sélectionner les attributs que l'utilisateur peut modifier.

en: With attributes: @attributes
fr: Avec les attributs : @attributes
