Iconset (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Save
mn: Хадгалах

en: Menu
mn: Цэс

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Configuration
mn: Тохиргоо
