Iconset (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Size
fa: اندازه

en: Save
fa: ذخیره

en: Icon
fa: شمایل

en: Menu
fa: قائم

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: width
fa: عرض

en: height
fa: ارتفاع

en: - Select -
fa: - انتخاب -
