Iconset (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Size
sv: Storlek

en: Save
sv: Spara

en: Icon
sv: Ikon

en: Menu
sv: Meny

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: width
sv: bredd

en: height
sv: höjd

en: Icon only
sv: Enbart ikon

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Alt text
sv: Alternativ text

en: Additional CSS classes
sv: Ytterligare CSS-klasser
