Iconset (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Size
uk: Розмір

en: Save
uk: Зберегти

en: Icon
uk: Іконка

en: Menu
uk: Меню

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Attributes
uk: Атрибути

en: width
uk: ширина

en: height
uk: висота

en: Select icon
uk: Виберіть значок

en: Icon only
uk: Тільки іконка

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Clear Cache
uk: Очистити кеш

en: Menu icon settings
uk: Настроювання піктограми меню

en: Alt text
uk: Альтернативний текст

en: Icon link
uk: Посилання з іконкою

en: Link format settings
uk: Налаштування формату посилання
