Iconset (2.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Size
tr: Boyut

en: Save
tr: Kaydet

en: Icon
tr: Simge

en: Menu
tr: Menü

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: width
tr: genişlik

en: height
tr: yükseklik

en: Icon only
tr: Sadece resim

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Decision Tree
tr: Karar Ağacı (Decision Tree)

en: Link format settings
tr: Bağlantı biçimi ayarları
