Iconset (2.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Size
cs: Velikost

en: Save
cs: Uložit

en: Icon
cs: Ikona

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Attributes
cs: Atributy

en: width
cs: šířka

en: height
cs: výška

en: Icon only
cs: Pouze ikony

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Alt text
cs: Alternativní text
