Iconset (2.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Size
is: Stærð

en: Save
is: Vista

en: Icon
is: Táknmynd

en: Menu
is: Valmynd

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: - Select -
is: - Velja -
