Iconset (2.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Size
ka: ზომა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Attributes
ka: ატრიბუტები
