Iconset (2.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Menu
my: မီနူး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
