Iconset (2.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Size
ro: Mărime

en: Save
ro: Salvare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Menu
ro: Meniu

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Configuration
ro: Configurație

en: Attributes
ro: Atribute

en: width
ro: lățime

en: height
ro: înălțime

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Link format settings
ro: Setări pentru formatul legăturii
