Iconset (2.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Size
ast: Tamañu

en: Save
ast: Guardar

en: Menu
ast: Menú

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Configuration
ast: Configuración
