Iconset (2.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Size
be: Памер

en: Save
be: Захаваць

en: Menu
be: Меню

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Configuration
be: Налады

en: - Select -
be: - Выбраць -
