Iconset (2.0.0-beta4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Size
cy: Maint

en: Save
cy: Cadw

en: Menu
cy: Dewislen

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Icon only
cy: Eicon yn unig
