Iconset (2.0.0-beta4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Size
mr: आकार

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Configuration
mr: संरूपण
