Iconset (2.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Save
th: บันทึก

en: Menu
th: เมนู

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: width
th: ความกว้าง

en: height
th: ความสูง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
