Iconset (2.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Size
ca: Mida

en: Save
ca: Desa

en: Icon
ca: Icona

en: Menu
ca: Menú

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Attributes
ca: Atributs

en: width
ca: amplada

en: height
ca: alçada

en: Icon only
ca: Només icona

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Additional CSS classes
ca: Classes CSS addicionals
