Iconset (2.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: Save
gl: Gardar

en: Icon
gl: Icona

en: Menu
gl: Menú

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Configuration
gl: Configuración

en: Attributes
gl: Atributos

en: width
gl: ancho

en: height
gl: alto

en: Icon only
gl: So icona

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Alt text
gl: Texto alternativo
