Iconset (3.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད
